Kategoriler

ÖDEME VE TESLİMAT

ÖDEME SEÇENEKLERİ 

( Aşağıda belirtilen ödeme ve teslim seçeneklerinin hangisini kullanabileceğiniz, her ürünün alt kısmında ödeme seçenekleri bölümünde belirtilmektedir. Ürün altında belirtilmeyen ödeme ve teslim seçnekleri kullanılamaz )


1 - Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi)

İletişim sayfamızda tanımlı banka hesaplarımıza havale veya EFT yöntemi ile ödeme yapabilirsiniz.


2 - Sitemiz Üzerinden Kredi Kartı, Banka Kartı veya Ön Ödemeli Kartların Çekimi

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme yada  anlaşmalı bankaların kartlarına 2-12 ay arası taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde sipariş sonunda kredi kartınızdan tutar, hemen çekilecektir. Sitemiz üzerinden çalışan sanal poslarımızda kart güvenliğinizin sağlanabilmesi için "3D Secure" şifre sistemi uygulanmaktadır.Sitemiz üzerinden kredi kartlarının dışında, tek ödeme seçenenğini kullanarak; banka kartınız ile veya ön ödemeli kartlar ile ( ininal, webrazi card vb.) ödeme yapabilirsiniz.


3 - Kapıda Nakit veya Tek Çekim Ödeme

( 01.01.2018 tarihinden itibaren operasyonel aksamalar nedeni ile kapıda ödeme seçeneği ile satışlar sonlandırılmıştır. )

Vereceğiniz siparişlerde kapıda ödemeyi tercih edebilir; Türkiye'nin neresinde olursanız olun, evinizin rahatlığında alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. ( Bu seçenek 150 TL nin altındaki alışverişler için geçerlidir, Cep telefonu, Elektronik eşya, Bilgisayar vb. ürünler için kapıda ödeme seçeneği uygulanmamaktadır ) ( Kapıda ödeme seçeneği için kargo kuruluşlarınca "kapıda ödeme ücreti" tahsil edilmektedir. ) Uygulanan kapıda ödeme ücreti; her ürünün altındaki ödeme seçeneklerine göre ürün bedeli bölümünde ürün bedeli + kapıda ödeme ücreti olarak gösterilmektedir. ( Firmamız kapıda ödeme seçeneği ile yapılan alışverişleri onaylamamakda ve göndermemekte serbesttir, onaylanmayan ve gönderilmeyen kapıda ödeme seçenekli siparişler için alıcı hak talep edemez. ) Kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneği, kargo şirketlerinin hizmetleri ile ilgili olup tüm bölgelerde ve yerleşim yerlerinde geçerli olmayabilir. Ödeme esnasında kapıda ödeme seçenenğinin görünmüyor olması; aldığınız ürünlerden bir veya bir kaçının kapıda ödeme seçeneği ile satılmadığını göstermektedir. Her ürünün alt bölümündeki ödeme seçenekleri açıklamasında o ürünün hangi ödeme seçenekleri ile satıldığına dair açıklma bulunmaktadır. Kapıda kredi kartı ile ödeme, kargo şirketinin imkanları ile kısıtlıdır. 


TESLİMAT

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Firmamıza sipariş edilen ürünler, sistemde beliritlen kargo firmaları ile ücret karşılığı sevk edilmektedir. Sitemizde açıklanan limitler dahilinde yapılan alışverişler ile "Kargo Bizden" uygulaması kapsamında satılan ürünler için ayrıca kargo bedeli tahhakkuk ettirilmemektedir. Firmamızca uygulanan durumlarda siparişler; depomuzda teslim ve adrese teslim seçenekleri ilede teslim edilebilmektedir.   

Siparişleriniz, onaylandıktan sonra en geç 7 (yedi) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilecektir. Şipariş esnasında size belirtilen süre 7 günden fazla ise belirtilen süreyi dikkate alınız.

Aşağıda kargoya verilen ürünlerin, kargo şirketince tahmini teslim süreleri bulunduğunuz şehir baz alınarak gösterilmiştir.  Belirtilen süreler il merkezleri baz alınarak oluşturulmuştur.  Merkeze uzak ilçelerde dağıtım + 1gün sonra yapılabilmektedir.  Mobil dağıtım yapılan ilçelerin teslim günleri kargoca dağıtım yapılma sıklığına göre 15 güne kadar uzayabilimektedir. 

kargo teslim